Dopis ( krátká creepypasta)

30. března 2018 v 11:53 | Creepypasta cz |  Creepypasta krátká - moje příběhy
Byl zrovna nádherný den . Víte takový kdy byste nečekali, že by se mohlo něco stát. Měl jsem už rok krásnou slečnu Moniku. Byli jsme spolu šťastný už rok a něco. A když jsem šel ze školy domů ucítil jsem ten divný pocit. Nikdy v životě jsem se takto sklíčeně necítil, ale teď ano. Ano teď ten divný až zvláštní pocit jako by se mělo něco stát. Ne opravdu nikdy předtím jsem se takto necítil. Brněli mne nervy v těle a zamotala se mi hlava jako bych měl omdlít. Bylo to divné až děsivé. Nechápal jsem co se to se mnou najednou děje, ale ve vzduchu bylo něco špatného až zlého. Ano málem jsem náhle omdlel. Jak se mi najednou udělalo zle. Netušil jsem co se to děje. Ne vážně se mi nikdy nic takového nestalo. Nedávno jsem se sem přestěhoval, ale to místo působilo v pořádku a mírumilovně. Až na dnešek na první pohled krásný den. Co se to se mnou děje? Co se to tu do prkínka děje?

Vůbec jsem tomu nerozuměl. Ne fakt ne! Toto je vážně blbý vtip! Udělal jsem krok a zrovna mi jel autobus směr domu . Nastoupil jsem. Všichni v autobuse seděli stejně. Vzpřímeně a jako by byli z mramoru. Sedl jsem si a přes ten divný pocit a stav jsem se rozhlížel po lidech kolem sebe. Všichni působili stejně. Jen já jako bych vyčníval z celého davu v autobuse. Nedalo mi to a zkoumal jsem ostatní kolem sebe. Působili dost zvláštně. Ale nemohl jsem přijít na to v čem byli a působili jinak. Autobus projel zatáčkou a zastavil u méhi domu. Žil jsem sám i když jsem ještě chodil na střední školu. Najednou když jsem vystupoval se celý ten dav v autobuse podíval směrem ke mne. Ach. Vyděsil jsem se. Všichni cestující měli černé oči bez bělma! Zděšením jsem zakopl a převážil se a spadl jsem ze schodů na chodník. Prudce jsem se zvedl a utíkal jsem domu . Prásk jsem dveřmi a málem to semnou švihlo. No to vám tedy povím! Sedl jsem si když jsem zahlédl něco na pracovním stole. Byla to obálka.

Bílá obálka. A v ní něco vloženého. Vytáhl jsem papír z obálky a zděsil se ještě více. Bylo to písmo mé mrtvé sestry! V dopise stálo ; DNES TVÁ PŘÍTELKYNĚ ZEMŘE!; to bylo celé co tam stálo. Papír byl černý a písmo krvavě rudé. Pak jsem se podíval před sebe a na zdi byl pentagram s kozlí hlavou. Asi krev.. Vyběhl jsem vyděšeně z domu a přímo pod auto... Když mne to auto přejelo tak jsem viděl svou lásku jak si podřezala žíly... Ten dopis byl pravdivý... Jen o mé smrti tam nic nebylo...

Výsledek obrázku pro dopis horor
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 [LittleBlueRobot] [LittleBlueRobot] | E-mail | Web | 22. dubna 2018 v 11:50 | Reagovat

Okay... nebudu se schovávat za usměvavou masku. Nebylo to bezchybné. Gramaticky ani stylizačně. To ale nevadí, čím víc budeš psát, tím se tvůj styl zlepší! Každý nějak začíná, chce to jen trochu praxe!
Jinak námět vcelku zajímavý, hlavně ta část s autobusem a provedený rituál. Jen by to chtělo více se rozepsat, hlavně na konci. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama